Pensjonat

Idealne miejsce dla Ciebie

O naszych pokojach.

Na terenie obiektu znajduje się Pensjonat z 14 pokojami, w którym możemy ugościć do 46 osób. Posiadamy pokoje 1,2,3,4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem oraz  wyposażony jest w telewizor, przestronną szafę, lodówkę oraz czajnik. W pokojach znajdują się również ręczniki, kawa oraz herbata.
Znajdujemy się tuż obok Centrum Szkolenia Policji, do którego dzieli nas 15 minut pieszo a do najbliższej stacji PKP Legionowo Piaski dzieli nas zaledwie 10 minut drogi, skąd odjeżdżają pociągi w kierunku Warszawy. Oferujemy Państwu pokoje w przystępnych cenach, a także świadczymy usługi w kwestii rezerwacji zbiorowych oraz grupowych – to dobry wybór wśród noclegów w Legionowie.

Domek wolnostojący

Jest to budynek wyremontowany oraz oddany do użytku w 2021 roku, znajduje się on 100 metrów od głównego obiektu. W domku znajdują się 2 pokoje dwuosobowe i 1 pokój czteroosobowy. Łącznie w budynku możemy ugościć 8 osób. Każdy pokój jest wyposażony we własną łazienkę oraz 43″ telewizor Smart TV. W budynku znajduje się ogólnodostępna kuchnia, wyposażona w czajnik, lodówkę oraz płytę indukcyjną.

Do Państwa dyspozycji, na terenie przylegającym do budynku znajduje się parking na 3 samochody oraz miejsce do grillowania.

Obiekt ten w szczególności polecamy rodzinom bądź firmom/pracownikom.

Nasz obiekt poleca serwis Meteor-Noclegi, który przyznał nam certyfikat “Gwarancja Satysfakcji”